Mazumtirdzniecības atbalsta pakete

Kā SPAR partnerim, jūsu uzņēmumam būs pieejama plaša mazumtirdzniecības atbalsta pakete, kas balstīta uz vairāk nekā 85 gadu pārtikas preču mazumtirdzniecības pieredzi globālā mērogā. Pakete aptver visas pārtikas preču mazumtirdzniecības biznesa jomas un nodrošina mūsu partnerus ar nepieciešamajiem instrumentiem, lai panāktu ilgtspējīgu izaugsmi nākotnē. SPAR International sniegtais atbalsts ietver:

Veikalu Dizains un Izstrāde

Mēs sadarbojamies ar jums, lai izstrādātu labākos veikala formātus, kas atbilst jūsu tirgum. Pielāgots mazumtirdzniecības piedāvājums jūsu vietējā tirgus vajadzībām, veidos pamatu trīsfāzu veikala attīstības programmai, kas sastāv no (1) izkārtojuma plānošanas un iespējām, (2) interjera izskata un sajūtas (3) detalizētām izstrādes pakotnēm. Šī programma ļaus jums izveidot SPAR veikalus, kas atbilst jūsu vietējo pircēju vajadzībām, nodrošinot pēc iespējas lielāku atdevi veikala telpas kvadrātmetrā.

Mazumtirdzniecības Operācijas

Vairāk nekā 85 gadu darbības laikā SPAR International ir izstrādājis plašu rokasgrāmatu un ieteikumu klāstu, lai palīdzētu jums ieviest pasaules līmeņa mazumtirdzniecības darbības standartus. Kad būsim izveidojuši sadarbību, un atvēruši pirmo kopīgo SPAR veikalu, mūsu mazumtirdzniecības operāciju ekspertu komanda atbalstīs jūs ar virkni semināru, sākot no kategoriju vadības apmācības līdz atkritumu apsaimniekošanai, personāla vadībai un daudzām citām tēmām, lai nodrošinātu iespējami profesionālāko veikala darbību.

Brendings un Mārketings

Kā partnerim, jums tiks piešķirta SPAR zīmola un preču zīmju licence. Lai atbalstītu SPAR zīmola izveidi jūsu tirgū, jums būs pieejams plašs mārketinga stratēģiju klāsts, zīmola virzības materiāli un labākā prakse zīmola veidošanā. SPAR arī iegulda lielas investīcijas vairākos ikgadējos sporta sponsorēšanas pasākumos, reklamējot zīmolu televīzijā un tiešsaistē miljoniem skatītāju.

Piegādes Ķēde

Efektīvs piegādes ķēdes tīkls ir būtisks veiksmīgam pārtikas preču mazumtirdzniecības biznesam. SPAR International palīdz partneriem izveidot efektīvu un izmaksu ziņā izdevīgu noliktavu, izplatīšanas centru un preču piegāžu ķēdi. Mēs sadarbojamies ar jums, lai uzlabotu esošās piegādes ķēdes, ieviešot konkrētus principus, kas ļaus jums apmierināt pircēja vajadzības pēc iespējas efektīvākā veidā.

Iepirkšanās

SPAR International nodrošina licencētiem partneriem piekļuvi visaptverošam SPAR zīmola produktu klāstam un piegādes iespējām, izmantojot savu tirdzniecības nodaļu. Piedāvājumā ietilpst arī galvenie FMCG sortimenti, augstākās kvalitātes produkti un piekļuve citu valstu SPAR zīmola precēm. Turklāt SPAR licence ļauj SPAR partneriem izstrādāt savu papildu SPAR zīmola produktu portfeli, izmantojot SPAR International Brand vadlīnijas.

Personāla Apmācība

SPAR personāla uzticēšanās savam darbam, kolēģiem un zīmolam neapšaubāmi ir viens no galvenajiem SPAR veiksmes faktoriem. Partneri tiek atbalstīti, izmantojot programmas “Train the Trainer” principus attiecībā uz cilvēkresursiem, personāla apmācību, personāla motivēšanu.

Vēlies kļūt par SPAR partneri?

Kā globāls mazumtirdzniecības zīmols, kas atrodas 48 valstīs ar vairāk nekā 13 300 veikaliem, SPAR vienmēr meklē jaunas iespējas paplašināties, sadarbojoties ar vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības partneriem, lai attīstītu biznesu visā pasaulē.