Jauna atbalsta programma SPAR veikalos

29 janvāris, 2024 IN THE CATEGORY: Jaunumi

Mazumtirdzniecības veikalu tīkls “SPAR ievieš jaunu atbalsta programmu, kuras ietvaros turpmāk īpašas priekšrocības un iespēju ietaupīt saņems seniori un cilvēki, kuri ik dienu riskē ar savu veselību un dzīvību sabiedrības labā – policisti, mediķi un ugunsdzēsēji.

Atbalsta programma tiek ieviesta, lai izteiktu atzinību un atbalstu senioriem, tādējādi ļaujot viņiem baudīt gan īpašas priekšrocības, gan ietaupīt, iepērkoties SPAR veikalos, gan izrādītu pateicību policistiem, mediķiem un ugunsdzēsējiem par viņu būtisko ieguldījumu sabiedrības drošībā un veselībā. 

“SPAR misija ir būt atbildīgam un atbalstīt mūsu līdzcilvēkus. Esam gandarīti par rastajām iespējām, kas ne vien nodrošina mūsu senioriem papildu priekšrocības, bet arī izsaka atzinību tiem, kuri veic nozīmīgu darbu mūsu sabiedrības labā. Jaunā atbalsta programma iekļaus plašu produktu klāstu, lai nodrošinātu, ka ikviens var atrast sev vēlamo un nepieciešamo preci par pievilcīgāku cenu,” norāda SPAR Latvija Mārketinga direktors Oskars Millers.

Atbalsta programma darbosies visos SPAR veikalos  jau no šī gada 29.janvāra. Lai nodrošinātu maksimālu ērtību un pieejamību, 10% atlaide būs spēkā katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 12.00. Atlaide darbosies uzrādot atbilstošo apliecību.