Durvis ver jauns “SPAR Latvija” veikals Ropažos

2 augusts, 2023 IN THE CATEGORY: Jaunumi

Mazumtirgotājs SIA “SPAR Latvija” ir atvēris veikalu Ropažos, kas ir kompānijas 27 pārvaldītais “SPAR” zīmola veikals Latvijā, sacīja kompānijas valdes loceklis Oskars Millers.

Jaunais “SPAR” zīmola veikals darbu sācis piektdien.

“Paplašinot darbību Latvijā, īpaša uzmanība tiks pievērsta “SPAR” preču attīstībai, sortimenta paplašināšanai – sevišķi svaigu augļu un dārzeņu daudzveidībai veikalos. Viens no galvenajiem mērķiem būs atbalstīt un attīstīt vietējo ražotāju preces”, norādīja Millers.

Taujāts par investīcijām, Millers tās nenorādīja.

“SPAR” Ropažu veikala tirdzniecības platība ir 200 kvadrātmetru. Veikalā nodarbināti astoņi darbinieki.

Jaunais “SPAR” zīmola veikals Ropažos atvērts līdzšinējā veikala “Liepavoti” vietā.

Jau ziņots, ka “SPAR” veikalu tīkls Latvijā darbu sāka 2022.gada augustā. Kompānijas “SPAR Latvija” darbības pirmajā finanšu gadā, kas ilga gandrīz 18 mēnešus, proti, no 2021.gada 7.jūlija līdz 2022.gada 31.decembrim, strādāja ar 167 343 eiro apgrozījumu.

Kompānija “SPAR Latvija” reģistrēta 2021.gada jūlijā. “SPAR Latvija” īpašnieki ir arī Aleksandrs Svarevskis (40,94%), SIA “Geco” (32,75%), kuras īpašnieki vienādās daļās ir Oļegs Lūkins, Dainis Šulcs, Andris Lūkins un Gints Caune, SIA “Prodimpekss loģistikas grupa” (15,35%), kuras vienīgā īpašniece ir SIA “Līna loģistika”, kas vienādās daļās pieder Oļegam Lūkinam, Caunem un Šulcam, kā arī Valērijs Ivasenko (5,12%) un Andris Vilcmeiers (5,83%).